Genel

Ahmet Davutoğlu Atılan Haksız İftiralar..

Turkey's Foreign Minister Ahmet Davutoglu addresses the media in Ankara June 13, 2013. REUTERS/Umit Bektas (TURKEY - Tags: POLITICS)

Son günlerde Abdullah Gül, Ahmet Davutoğlu ve Bülent Arınç gibi isimlere atılan bir hayli iftiralar mevcut. Lakin bilmenizi isterim ki, Gül, Arınç ve Davutoğlu gibi isimlerin şuana kadar resmi olarak bir suçu bulunmamakta ve Fetö olaylarında asla ve asla isimleri geçmemiştir, bizler de müslüman bir toplum olarak ağızdan dolma bilgilerle bu adamları suçlamayalım. Ama, Bülent Arınç’ın resmi olarak bir ihanet ve bir suçu bulunmasa da Erdoğan’ı davasında yalnız bıraktığı halk tarafından teşhis edilmiştir.

Peki birde Abdullah Gül var, hayırcıların yeni adayı gibi söylentiler mevcuttur, ne kadar doğru ne kadar yanlış bilemeyiz ama, Fethullah Gülen gibi bir haine FETÖ dememesi yada diyememesi bu halkın ona olan güvenini bir hayli sarsmıştır, oğlunun sandığından da komple hayır çıkması halkın gözünde Gül’ün değerinin iyice azalmasına sebep olmuştur.

Lakin, Ahmet Davutoğlu hocama laf atanlar bilsin ki, o adam ehl-i sünnettir. Cumhurbaşkanımızın her daim yanında olduğu gibi Evet yolunda da yanında olduğuna adım kadar eminim. 15 Temmuz nöbetleri sırasında Arınç’tan Gül’den ses duyamazken, Davutoğlu Konya’da halkı ile nöbete katılarak tarafını sonuna kadar belli etmiştir.

Ahmet Davutoğlun’dan şüphe edenler, bence kendini bir sorgulasın, bu adamın suyu serttir.

Dikkat edin biz Abdullah Güle ve Bülent Arınça Hain Demiyoruz, Ama onlar böyle bir şey yapsa bile Hocamız böyle bir şey yapmaz deyip Davutoğlu’nun her daim doğru yolda olduğuna inanıyoruz.

Ahmet Davutoğlu’na yönelik karalamalar hakkında verilecek en güzel cevap…

ADAMSIN DAVUTOĞLU !

Abdurrahman Bilici

2 Yorumlar

Yorum yazmak için tıklayın

  • Eski cumhurbaskanı a.necdet sezer ve baykal gibi vesaire hayır oyu için halkla iç içe veya salonda konustular peki hoca dedigin davutoglu bir faaliyette bulundu mu

  • Dava arkadasları dedikleri yalnız bıraktılar yazıklar olsun…. RTE BOŞUNA DEMİYOR YALNIZIM DİYE

Arşivler

Alexa