Genel

Ak Parti 16 yaşında..

 

 

Ak Sevda‘nın ak gönüllerin bu sene 16. yılı. 16.Yılınız kutlu olsun..!

16 Senedir ülkemiz için çabalayan, sevdası millet olan ak gönüllere bu 16 yıl için teşekkürlerimizi sunarız, Allah hepsinden razı olsun.

Neler Yapıldı Bu Ülkeye ? 

Bu ülkede su sıkıntısı varken, eğitim sıkıntısı varken bir ışık umut oldu bu ülkeye, ışık parladı,parladı ve gün geçtikçe büyüdü.

Sadece su ve eğitim değil, daha neler neler, para, ekonomi, enflasyon daha neler neler..

Ülkenin dışarıdan yönetilmesi, dış güçlere her zaman muhtaç olmamız, dünya’da hükmümüzün olmadığı yıllardan geldik biz bu günlere, Avrupa’nın arkasında gezerken, Avrupa’ya meydan okumaya kadar geldik.. Gerçekten 15-16 senede gelinebilecek en iyi yerlere geldik, durmak yok yola devam !

Evet, ne gibi, sorunlarımız vardı ? Eskilere bir dönelim isterseniz ;

  • Hastane ; Hastanelerde çok büyük sıkıntılar mevcuttu, sıralar, pis hastaneler, sabahlara kadar süren çile bitmek bilmiyordu. Eczane konusuna hiç girmiyoruz..
  • Eğitim ; Sözde eşitliğin demokrasinin olduğu o yıllarda, başörtülü insanlar okullara alınmıyordu. Kazandığı ödül sırf kapalı diye verilmiyordu. Bunların bu ülkeye verdiği çileyi, zararı, kimse daha veremez, Allah fırsat vermesin.
  • Çevre ; Sular ara sıra geliyor, insanlar su için sıraya giriyorlardı, çöp kokuları İstanbul’u berbat etmişti, hastalıklar artmıştı, ölümler çoğalmıştı. Yeni doğan bebeler, imkansızlık içinde uçup gidiyordu. Tedavisi dahi düzgün yapılmıyordu.

Bunlar sadece birkaçı, bozuk yolları mı sayalım, yapılmayan sürekli yenen, cebe giden paralarımı ?

Yollar bozuğun bozuğu, 2 arabanın gidemediği yollardan, 4 Arabanın gidebildiği yollara..

Yol yapıldı tünel yapıldı diyince gülüyorlar, siz gülün bunlar hayatımızı kolaylaştıran en büyük yatırımlar. Daha neler neler, Metrolar, yeni Havaalanları, Marmaraylar, Hızlı Trenler.. Saymakla bitmeyen sınırsız hizmet..

Köprüler’ide unutmamak gerek değil mi ? Adamlar çalışıyor, siz hazımsızlığa devam edin.

Sadece bunlar değişmedi bu ülkede bunlar yapılan büyük önemli yatırımlar. Daha neler oldu ?

Avrupa bizi istediği gibi yönlendiriyordu, Avrupa’nın adamı olmaktan ayrıldık, kendi başımıza güçlü bir devlet olduk, daha da büyüyoruz !

IMF’ye borcu sıfırladık üstüne para verdik para ! Devir değişti artık. 16 Senede değişti değişmeye de devam edecek.

İslam ülkesi güzel memleketimizde islam düşmanlığı bitti, kutsal bildiğimiz kutsal topraklarımız olması gerektiği gibi oldu, Camilerimiz her daim arapça ezanla 5 vakitte inletiyor yeri göğü..

Camilerimiz layık olduğu gibi güzelce temizleniyor, içinde ibadetler her daim devam ediyor..!

Tıpkı olması gerektiği gibi 😉

90 Senede özümüzü, dinimizi, neslimizi unutturmaya çalıştılar, Adnan Menderes, Turgut Özal gibi yiğit adamlar çıktı engel oldular, Erbakan’a engel oldular ama, adamlar bitmiyordu, karşılarına bir ışık çıktı, herkesin beklediği bir ışık, milyonların umudu oldu, 16 senede büyüdü. büyüdü büyüdü..

Dinimizi bizden alamadılar, neslimizi artık daha doğru bir şekilde tanıyor ve biliyoruz. Yavaş yavaş özümüze dönüyoruz. !

Titreyin Ey Batı dünyası titreyin !

Allah tüm Ak gönüllere yardım etsin, onları davalarından mahrum etmesin, milleti de her daim onların yanında olmasını nasip eylesin..

ak-sevda 16 yaşında

Bu hak yolda Allah hepsinin yardımcısı olsun. İyi ki bir ışık olarak doğdunuz. Nice yıllara Ak Sevda ..!

taglar

Abdurrahman Bilici

Yorum Ekle

Yorum yazmak için tıklayın

Arşivler

Alexa