Genel

Cardfinans İFMC Kredi Kartı Başvurusu >>kredikartibasvurusu.co

İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi Mezunları Derneği ile Finansbank’ın ortak logosuna sahip ifmc kredi kartı İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi Mezunlarının hem her alışverişte derneklerine ve okullarına belli oranlarda katkıda bulunmasını hem de günlük hayatı kolaylaştıran bilet satın alma, otel rezervasyonu, sağlık danışmanlığı gibi hizmetlerden yararlanmalarını sağlıyor. Finansbank kredi kartı başvurusu yapmak için İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi Mezunu olmanız yeterli.

Ayrıca nöbetçi eczane, sinema, konser ve daha pek çok alanda benzersiz fırsatlar Cardfinans İFMC kredi kartı sayesinde yararlanabiliyorsunuz. İstanbul Üniversitesi mezunu iseniz, Finansbank internet sitesini ziyaret edebilir ve kredi kartının sunmuş olduğu avantajları takip edebilirsiniz. bilmed gold card kredi kartına sahip olmak isteyen İstanbul Üniversitesi Mezunları Finansbank’ın telefon bankacılığı hizmeti 444 0 900’ ni kullanarak başvuruda bulunabilirsiniz. İsterseniz size en yakın Finansbank Şubesi’nden de hızlı bir şekilde başvuru yapabilirsiniz.

Finansbank’ın İstanbul Üniversitesi mezunlarına özel bir hizmet olarak sunduğu Cardfinans İFMC kredi kartı sahipleri, Finansbank CardFinans Classic kredi kartına sağlamış olduğu tüm özellikler ve asistanlık hizmetlerinden de faydalanabilmektedir. Kredi kartınızı isterseniz kredi kartı gibi kullanarak alışveriş yapabilir, isterseniz nakit avans çekerek nakit ihtiyacınızı giderebilirsiniz. Kart ödemelerinizi banka şubelerinden ya da internet bankacılığını kullanarak hızlı bir şekilde yapabilirsiniz.

Cardfinans İFMC kredi kartı başvurunuzu hemen yaparak hem İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi Mezunları Derneği’ne destekte bulunabilir, hem de avantajlarından ve kampanyalarından ya da sizlere özel ek hizmetlerden faydalanabilirsiniz. Detaylı bilgi almak için Finansbank müşteri hizmetlerini arayarak ücretsiz bilgi alabilirsiniz.

Kaynak: kredikartibasvurusu.co

Arşivler

Alexa