Genel

Dikkat Edin, Oyuna Gelmeyin..

Belli ki niyeti bozdular.! Seçime kadar doları 5 TL yapıp Benzin başta olmak üzere, buna bağlı olarak..tüm hammade de ve üretilen ürünlerde fiyatları zıplatıp Milleti canından bezdirmeyi ve bunun sonucunda vatandaşı Erdoğan hükümetine karşı tavır koydurmayı ve sonuç itibariyle Erdoğan’ı seçimlerde yenik duruma düşürmeyi amaçlıyorlar.

Gördüğünüz gibi birilerine bağımlı yaşadığımız müddetçe, bizi hep ellerindeki enstrümanlarla bu şekilde tehdit edeceklerdir.. Hepinizden kemerlerinizi son kez sıkmanızı ve devletinize sımsıkı sarılmanızı rica ediyorum.. Çünkü Erdoğan’ın birincil amacı DOLAR denen illetin,piyasalardaki dolaşımını engellemek için, ülkeler arasında yapılan ticaret esnasında, her ülkenin kendi para birimini kullanmasını sağlayarak, doları bir paçavra haline getirmektir.

Bu yüzden son bir kaç yıldır , imza attığımız hemen hemen bütün anlaşmalara , anlaşmanın muhatabı olan her iki ülkeninde kendi para birimini kullanması şartını koyuyoruz….İşte siyonist ABD ve siyonist İsrailin gerek içerde ve gerekse dışarıda bizi başka başka konularla meşgul ederek, tamda seçim arefesinde dikkatimizi dağıtmak istemesi…dolardaki artışla ,benzini  hammaddeyi pahalandırarak, otomatikmen raflardaki ürünleri zamlandırma ve vatandaşı canından bezdirme çabası…doları fırlatarak, faizleri yükseltme çabası..cari açığı artırma çabaları hep bu nedenledir.

Bir ülkenin kaderi bir kaç kişinin iki dudağının arasında..siyonist sistemin bastırdığı, adına dolar dediğimiz iki kağıt parçasında olmamalıdır..ekonomimiz artık, bu gereksiz kırılganlıktan kurtarılmalıdır..Ekonomik açıdan bağımsız olmayan bir ülkenin başında kim olursa olsun..o ülkenin tam bağımsızlılığın dan bahsetmek mümkün değildir..
Şunu unutmayın..Bizler 24 haziranda sadece Türkiyeye BAŞKAN seçmiyoruz.. İslam ordusunun da BAŞKOMUTAN’ını seçiyoruz, Bunu unutmayalım.

Ve vallahı..eğerki ilk turda bu işi uzak ara bitirmeyi başarabilirsek, ertesi gün itibariyle tüm avrupa ve haçlı ittifakı kapımızda bizimle görüşmek için el pençe diz divan sıraya girecekler..ve işte o gün kazanan sadece biz olmayacağız..kazanan filistin olacak..arakan olacak..somali olacak..hatta hatta siyonizmin ayakları altında ezilmiş hristiyan alemi olacak..

SİYONIZM KAYBEDECEK..SİYONİZMİN TAŞERONLUĞUNU YAPAN ÜLKELER, PARTİLER, TERÖR ÖRGÜTLERİ ,LEGAL VE İLLEGAL SİVİL TOPLUM ÖRGÜTLERİNİN TAMAMI KAYBEDECEK..

DOLAR TÜRK LİRASININ AYAKLARI ALTINDA EZİLECEK..

Yeter ki ilk turda uzak ara bu işi bitirmeyi bilelim…Ülke bizim olduktan sonra dolar 5 lira değil..115 lira olsa ne yazar. Türk milleti Allahın izniyle bu oyunu da bozar… Bu bir bağımsızlık savaşıdır. Net !

Abdurrahman Bilici

Yorum Ekle

Yorum yazmak için tıklayın

Arşivler

Alexa