İslam

Din Tahripçileri Kimlerdir ?

Din Tahripçileri Kimlerdir ?

Asırlardır İslam dinine yönelik saldırılar hep devam etmiştir.
Osmanlı ve Selçuklu zamanında yapılan haçlı seferlerinden sonuç alamayan kefereler Osmanlı’nın son döneminden itibaren savaş stratejilerini değiştirdiler.

İstediler ki İslam dininin içerisine nifak sokalım ve birliklerini bozalım.

Osmanlı’nın son döneminde Arap yarımadası’nın bir bölümünde İngilizler’in kurduğu Vehhabilik boy göstermeye başladı.
Bu akım nakilden çok akılcı yöntemler izleyerek insanların inançalrına zarar vermeye çalıştılar.Araplar ile Türklerin arasını açan bu akımın etkisi hala sürüyor ve  Osmanlı’nın yoğun mücadelelerine rağmen akım bir şekilde ayakta kaldı ve az da olsa günümüze kadar uzantıları sürdü.

Şuanda yurtdışında Deaş gibi terör örgütleri ile silahlı mücadele devam ederken. Türkiye’de ise çok başka bir strateji izliyorlar.

Fetö Hareketini uzun yıllar fark edemedik , Ve sonunda başımıza öyle bir bela açtılar ki Millet olarak 2.Kurtuluş savaşımızı verdik.
Aslında Türkçe Olimpiyatları konusunda Ehl-i Sünnet yolundan çıkmışlardı , 17-18 Yaşında kız çocuklarını çıkartıp milletin önünde şarkı söyletip göbek attırmalarından anlamalıydık , Yahudi Hristiyan cennete gidebilir demelerinden anlamalıydık , ama sustuk ve başımıza gelmeyen kalmadı.

a.davudoğlu (rha)
Diğer yandan ise tehlike geçmiş değil .
Bu Sefer Susmamalıyız.

Son 10 yıldır yürütülen Türkiye’deki Ehl-iSünnet  inancını yıkma girişimleri , meydanın da gücü ile bir soğuk savaş rüzgarları estiriyor. Bu soğuk savaş fikir savaşı halinde tabiki ve sosyal medya üzerinden insanları “indirilen din” kılıfı ile Ehl-i Sünnet’ten çıkarmaya çalışıyorlar.

Hadislerin bir çoğunu uydurma olarak gören ve Kuran bize yeter mantığı ile hareket eden, Dinimizi tahrip etmeye çalışan , kendilerine akılcı grup diyen kesim “Uydurulmuş din” diyerek  1000 Yıldır , Osmanlı’dan Selçukludan bizlere kadar gelen bu topraklarda inanç temelimiz olan Ehl-i Sünnet itikadına saldırıyorlar ..

Peki Kimdir bu Din Tahripçileri ?

Elbette başı Hilal TV kanalında boy gösteren şahıslar çekiyor.
M.İslamoğlu , Mehmet Okuyan , Abdulaziz bayındır , Bayraktar Bayraklı gibi şahıslar çok ilginç fikirler üreterek bu zamana kadar hiçbir grubun yapmadığı şeyleri aslında İslam bizim anlattığımızdır diyerek  insanlara anlatıyorlar.

Örneğin Mustafa İslamoğlu : HZ.Adem’in Babası var demiştir.
Dünya üzerinde böyle bir görüş hiçbir zaman vukuu bulmamıştır.

Mehmet Okuyan : Hz. Meryem Çift cinsiyetlidir demiş ve herkesin agzını açık bırakmıştır.

Abdülaziz Bayındır : Allah ne bilsin senin kimle evleneceğini diyerek Allah Gaybı Bilmez demiş ve toplum olarak hepimizi yuh demeye sevketmiştir.

Yukarıda sadece birkaç demeçlerini paylaştık , Gariplikler Okadar çok ki anlatmak ile bitmez.

Peki bu insanlar sözde Hoca olmalarına rağmen nasıl oluyor da Ayet olan bu konuları bu şekilde insanlara anlatıyorlar.

Asıl merak ettiğim ise bu insanlara inanan insanların ilmi mi yok , yoksa bilinçli olarak mı bu serüvene katılıyorlar aklım almıyor.

Ve tabi ki Devlet bu konuda neden sessiz kalıyor ?
Bir an önce Devlet olarak bir heyet kurmalı ve Ehl-i Sünneti Müdafaa Etmeliyiz.

Biz  Türkiye’de yaşayan Ehl-i Sünnet insanlar olarak Sadece şunu haykırıyoruz , Bu Toplum Ehl-i Sünnet bir Toplumdur.
Ne yaparlarsa yapsınlar asla bizi Hak yoldan alıkoyamayacak , ve Allah Hak yolda olanların yanında olacaktır.

taglar

admin

Yorum Ekle

Yorum yazmak için tıklayın

Arşivler

Alexa