Diriliş Ertuğrul

Diriliş Ertuğrul’dan Yeni Rekor

TRT 1 ekranlarının sevilen dizisi Diriliş ‘Ertuğrul’ ‘dan yeni bir rekor daha…
Her Çarşamba reytingi kimseye kaptırmayan Diriliş ‘Ertuğrul’ dizisi bu seferde 2016 yılının en çok izlenen dizisi oldu. 2014’ten beri başrollerini Engin Altan Düzyatan, Esra Bilgiç, Kaan Taşaner, Hülya Darcan’ın rol aldığı Diriliş Ertuğrul, ödül üstüne ödül, rekor üstüne rekor kırıyor.
Dizi üç sezondur tüm Türkiye’yi Çarşamba günleri misafir kabul etmeyecek duruma getirdi. 🙂 Dizi günleri herkesi ekrana bağlayan Diriliş ‘Ertuğrul’ dizisinin ilerliyen yıllarda da ekranlarımızda olmasını temenni ediyoruz.
Yapılan Saygısızlığı Unutmadık !
Altın Kelebek Ödülünde halkın oylarıyla, en çok izlenen ve sevilen dizi olan Diriliş ‘Ertuğrul’, bazı çekemeyen laik kafası beyinsizler yüzünden ödülünü alamamış, apar topar sahneden indirilmişlerdi. Sonrasında Doğan Alp, (Cavit Çetin Güngör) Turgut Alp (Cengiz Çoşkun) ard arda bombaları patlaşmışlardı.
Okan Büyülgeni ise Kanal D ‘den kovan Kanal D ekibine, minnettarlığımızı sunuyoruz.
Diriliş ile alay edeni, dehlerler… Diriliş candır gerisi heycandır …
Dizide zerre ahlaksızlık, zerre terbiyesizlik ve saygıya edebe uygun olan Diriliş ‘Ertuğrul’ dizisinin başarıdan başarıya koşmasını çekemeyenler, yakında çatlarsınız.
Ben Ertuğrulum !

Artık çocuklar ben süpermanım diye değil, ben Ertuğrulum diye oynuyor..! Hamd Olsun.
Elalemin sahte karakteri ile değil, kendi ecdadı’nın gerçek karakterleriyle hayatlarına devam ediyorlar.
Böyle Muhteşem bir kadrolu, muhteşem senaryolu dizinin ilerleyen yıllarda da başarıya koşması için elimizden geleni yaparız.
Umarız dizi ilerleyen senelerde de başarılara koşar ve uzun süre ekranlarımızda olurlar.
Önleri Açık Olsun, Ecda’dı, tam anlamıyla Ecdad’a uygun anlattığınız için sonsuz teşekkürler.

Arşivler

Alexa