Güzellik

Ducray Saç Bakım Ürünleri

Eşimle ilk tanıştığımız zamanları düşündüğümde, ışıl ışıl, gür ve havalı saçlarının ilk dikkatimi çeken özelliği olduğunu hatırlıyorum. Zaman etkilerini herkes üzerinde farklı gösteriyor derler ya; eşimin de güzelim saçlarını alarak gösterdi. O gür ve canlı saçlarından eser kalmadığı gibi başının üst kısmında ve alnında da açılmalar başladı. Kendisi her ne kadar dert etmiyor gibi görünse de birkaç kez aynanın karşısında azalan saçını incelerken yakaladım. Aslında belki de ben ondan daha fazla dert ediyorum saç dökülme sorununu. Sabahları kalktığında yastığında kaç tel saç var diye saydığım olmuştur dersem, benim için önemini yeterince anlatmış olurum herhalde.

Kepek oluşumu da saç dökülmesine eşlik eden sorunlardan biri olduğu için piyasada çok rastlanan kepek şampuanlarıyla epey deneyimimiz oldu. Kepek oluşumunu önlemeyi başarsak da saç dökülmesinin önüne geçemedik. Ducray markasının saç bakım ürünleriyle tanışmamız da benim bu konuyu iyice dert etmeye başlamamla birlikte oldu.

Bugüne dek hassas ciltler için ürettiği dermokozmetik cilt bakım ürünlerindeki başarısıyla tanıdığım Ducray’ın saç bakım ürünlerinin de olduğunu öğrenince hiç tereddüt etmeden satın aldım. İlk kullanımdan itibaren saç dökülmesinde büyük oranda azalma oldu. Saç dökülmesini sağlıksız saç derisine bağlayan Ducray uzmanlarının izlediği yol, sağlıksız saç derisini tedavi etmek olunca, kepek sorunu da kendiliğinden çözüldü. Bir süredir düzenli kullandığımız saç dökülmesine karşı şampuan ve losyon sayesinde eşimin saç dökülmesi bitti denecek kadar azaldı. Üstelik akşamları yaptığım incelemelerde, dipten yeni saçların çıktığını görmek beni daha da mutlu ediyor. Gençlik yıllarına dönecek kadar çok saçı olmasa da en azında daha uzun yıllar kel kalmasına engel olabileceğimi düşünüyorum. Bu arada bende stresle birlikte zaman yaşadığım kepek sorunu ile mücadele etmek için eşimin şampuan ve saç bakım ürünlerine başvurmaya başladım.

İnternet üzerinden alışveriş yapmaktan pek hoşlanan eşim, son zamanlarda http://www.dermokolik.com/?B=Marka internet sitesini alışveriş alışkanlıklarına ekledi. Böylece o saç bakım ürünlerini kolaylıkla sipariş ederken, ben de kozmetik ürünlerimi bu site üzerinden rahatça satın alabiliyorum. Eşim, saç dökülmesinin kesilmesiyle daha mutlu; ben de onu mutlu ve yakışıklı görmekten mutluyum.

admin

5 Yorumlar

Yorum yazmak için tıklayın

  • Günümüzde çözülemeyen bazı şeylerin başında saç dökülmesi geliyor. Birçok şampuan ve takviye ürünleri kullanmama rağmen kesilmedi. Yazıdaki markayı duymamıştım. İnternette kullanan kişiler çok olumlu söz ediyorlar. Bilgilendirici yazınız için teşekkürler bende deneyeceğim.

  • Saç derisinin oldukça hassas olmasından dolayı bakımsızlıktan dolayı saç dökülmeleri daha fazla artıyor. En uygun fiyatı dermokolik sitesi verdiği için ducray değil ama farklı bir markanın şampuanlarını alıyorum. Çok ama çok memnunum. Düzenli kullanmamla birlikte bir hafta gibi kısa bir sürede saçlarıma canlılık kattı.

  • saçlarım için yalnızca şampuanını kullanıyorum. gayet güzel de kokusu var. normalde saçlarıyla çok uğraşmak zorunda kalanlara öneririm. saç temizliğine büyük kolaylık sağlıyor.

  • Mevsim değişikliklerinde muhakkak saçlarım tel tel dökülüyordu duştan sonra bunu rahatlıkla görebiliyordum. İki sene önce iş yerindeki bir arkadaşımın önerisiyle ducray kullanmaya başladıktan sonra dökülmeler azalarak kesildi. Dünyaca ünlü bioxcin şampuan ile birlikte kullanıyorum, benim saçlarıma çok iyi geliyorlar, çok memnunum.

  • Kocamın saçlarının üst kısmı dökülmesiyle birlikte araştırmalarımız neticesinde ducray şampuan ile tanışmıştık. Dökülmeyi anında kestiğini gördüğümüzde bende kullandığım dünyaca ünlü şampuanı bırakıp bayanlar için olan şampuanını alıp kullanmaya başladım. Çok memnunuz.

Arşivler

Alexa