Genel

Erken Seçim ve Yeni Türkiye

Ülkemiz geçtiğimiz günlerde ülkenin kaderini değiştirecek bir adıma adım attı. Cumhurbaşkanımız Tayyip Erdoğan ve Devlet Bahçeli erken seçimin doğru olacağına karar verdiler.

MHP ve AK PARTİ ve BBP partisi Cumhur İttifakında yer alırken, İYİ PARTİ, CHP VE HDP bu tarafa karşıt ittifak içindeler.

Ülkemizde ülkücü olan ve vatanını milletini seven insanlar bu gireceğimiz erken seçimde doğru kararlar doğru adamlar seçmeyi hepimize nasip etsin. Ülkenin gerçekten geçmişten bugüne kadar ilerlemiş olduğu hakizar. Buna rağmen hala Erdoğan’a düşman kesilip bu önemli seçimde ona karşı olanlar gerçekten nankördür.

Gerçekten ülkemizin attığı doğru kararla ve adımlar ülkemiz son yıllarda amerika ve AB’ye kafa tutar hale geldi. Eskiden gık diyemeyen bir Türkiye varken şimdi meydan okuyan Türkiye var.

Bu gelişimi hala göremeyen İyici ve Chpci kafalar ise lütfen artık gerçeği görün.

MHP Söz konusu vatan ise gerisi teferruat’tır diyerek siyaseti bir kenara bırakarak çok önemli bir adım atmıştır.

Fetö’nun PKK’nın oyunlarını bozarak ülkemiz bu günlere sağ salim ulaşmıştır evelAllah.

Sizler hala fetöcü olan Merali destekleyip Erdoğan’a karşı saf tutanlarla bir olursanız ülke kaderinde adınız her daim sizleri yanlış yazacaktır. Tıpki referandumda olduğu gibi yine kazanmaya Müktediriz evelAllah.

Tarih nasıl referandumda eveti de hayırı da bir kenara yazdıysa 24 Haziranda da ERDOĞAN VE KARŞITI destekleyenleri yazacaktır.

Rabbim gireceğimiz bu seçimde bizleri muktedir eylesin, Zaferle kazanmamızı nasip etsin inşaAllah.

Rabbim sen bizleri ve ülkemizi dış güçlere karşı ve içimizde ki hainlere karşı koru..

Allah ülkemizin her daim yardımcısı olsun..

 

Abdurrahman Bilici

Yorum Ekle

Yorum yazmak için tıklayın

Arşivler

Alexa