Genel

Fetoşcukların yeni oyunları

FETOŞ bir konuşmasında civcivlerinden bahsediyordu hatırlarsanız.

İşte o civcivler iş başında. Ak parti içinde ve belediyelerde Kimisi millete eziyet eder, bürokrasiyi uzatır.

Kimisi devletinden soğutur. Hepsinin genel amacı ümmetin umudu Recep TAYYİP ERDOĞAN dan herkesi nefret ettirmek ve soğutmaktır.
Kimisi bu projeye bilerek hizmet eder, kimisi altına pislemiştir mecburen hizmet eder, kimisi de bilmeden kibirinden ve hasetliğinden hizmet eder. Her ne şekilde olursa olsun isminde ADALET kelimesi geçen partinin esas davası Allah ın (c.c) ün adaletini yer yüzüne hakim kılmaktır.

Bu partide görev yapanların çoğu DAVA ARKADAŞLARIM diye söze başlarlar. Onların dava kardeşliği, rant paylaşımı, müteahhitlik, usülsüzlük, adaletsizlik, haksız sindirme, insanlara yüksekten bakma, tehdit ve zulüm kardeşliğidir. Birbirilerine ses çıkarmazlar, karışanı sevmezler hatta ilk fırsatta partiden şutlarlar.

Bir yerde yukarıda saydığım olumsuzluklar oluyorsa batsın sizin davanız. Bu dava sizlerin anlamayacağı kadar kutsal bir davadır. Çünkü Yazdıklarımızın yüzde birini bile anlamaya çalışmadınız, deliyiz, doluyuz ama kibirimiz ve egomuz yoktur, yolda karşılaştığımızda bile kibirli ve haset bakışlarla yaklaştınız. Dedim ya batsın davanız…

Hadi beni ve yazdıklarımı es geçin, basit bi vatandaşım diye tınlamadınız ama sizler REİS-İ CUMHURU bile dinlemediniz…

Her ne yaparsanız yapın BU MİLLETİN GÖNLÜNDEN REİS SEVGİSİNİ ATAMAYACAKSINIZ.

Son sözüm “Civcivler tavuk olmadan toplanacak”

Arşivler

Alexa