Genel

Hakkınızı Helal Edin Yiğitler..

Hakkınızı helal edin yiğitler, hakkınızı helal edin.. 

Afrin topraklarında kutsal topraklarımızı korumak amacıyla görev yaptığınız o belde de yüce vatanı ve aziz milletimizin refahı için verdiğiniz bu amansız mücadele için sizlere minnettarız.

Sizler bizim yiğitlerimiz, mehmetçiklerimizsiniz, sizler anaların kınalı kuzuları, babalarınızın yürekli oğullarısınız.

Sizler TSK’nın gücü, milletin ve islam’ın umudu olan Devletimizin aziz evlatlarısınız. Biliyoruz ki sizin hakkınız ödenmez, sizler çocuklarınızın ve çocuklarımızın süper kahramanlarısınız. ! Verdiğiniz amansız mücadele bizleri müteşekkir ediyor ve gururlandırıyor. Bizim kadim güçlü ordumuz’un büyük parçası olan sizlerle gurur duyuyor, dualarımızı eksik etmiyoruz. Rabbim yardımcınız olsun.

Bizler sıcacık evimizde sıcak yatağımızda yatarken silahlı kuvvetlerimiz olan sizler, sınırda soğuk topraklarda amansız mücadele vererek, karda, çamurda yılmak bilmiyorsunuz ! Sizin hakkınız ödenmez..

Yaptığınız bu fedakarlıklar düşmana korku, dosta güven veriyor ! Yüce Allah’ım sizleri muhafaza eylesin.

Şehitlerimizin kanının yerde kalmayacağına en ufak dahi şüphemiz yoktur..

Yukarı da ki fotoğrafta da görüyoruz ki, bizler rahat uyuyalım diye verilen mücadele ortadadır. Ne işimiz var diyen zındık düşüncelere bu fotoğrafı gösterin, gösterin ki anlasın..

Bizler o topraklarda artık mazlumların çığlığını değil, zalimlerin acı seslerini duyma vakti olduğunu bildiğimiz için oradayız ! Allah’ın izniyle de bu zorlu vazifeyi kahraman mehmetçiklerimiz üstesinden gelerek, teröristlerin hakkını avuçlarına vereceklerdir !

Eğer biz girmeseydik, onlar yakında bizim ülkemizde olacaktı ! Onlar bizler için oradalar, bunu unutmayalım, bazı zındıklara da bunu en net şekilde aktaralım.

Hakkınızı helal edin yiğitler, hakkınızı helal edin, sizin hakkınız ödenmez ! Sizler bizlerin onurumuz, gururumuzsunuz ! Rabbim tüm ordumuzu ve kahraman tüm mehmetçiklerimizin yar ve yardımcısı olsun, Allah hepsinden razı olsun..

Abdurrahman Bilici

Yorum Ekle

Yorum yazmak için tıklayın

Arşivler

Alexa