Genel

Halep Bitti, Arap Birliği Yeni Toplanıyor !

Halep öldü, Halep bitti. Tahliyeler başladı, ama Arap birliği daha yeni toplanıyor. Şimdiye kadar neredeydik ? Sadece Arap birliği değil, bizlerde…

Ey Müslüman alemi, neredeydik o kadar can giderken ? Nerede ?

Orada ki küçüçük yavrular ölürken, o kadar can yakıp yıkılırken neden sahip çıkmadık Halep’e. Yüce yaradan sormayacak mı ? Neredeydin ey İslam alemi ! Neredeydin o kadar yavru ölürken diye. Rabbi’me yinede şükürler olsun ki çok geç de olsa tahliyeler başladı, müslüman kardeşlerimiz kurtulmaya başladı elhamdülillah.

Bize ne Halep’ten ? Derdi bize mi düştü diyenler ; Sen böyle diyebilirsin ama benim atam öle dememiş, mazluma umut olmuş, bizde elimizden geleni yaparız evelAllah..!

Eğer gök kubbeyi mazlumların çığlığı dolduracaksa, kutsal bildiğimiz töremiz, dinimiz, dilimiz zalimler tarafından çiğnenecekse bir kışlamız olsa ne yazar olmasa ne… !!!

Böyle bir ecdada sahibiz ama malesef değerini bilmiyoruz ve onlar gibi zulme karşı direk dikine girip temizleyen bir ecdada sahibiz. Eğer ki bizde öyle olursak ki Allahın izniyle yavaş yavaş özümüze dönüyoruz, ki Allahın izniyle tam olarak özümüze yakışır bi toplum devlet olursak, karşımızda kimse duramaz evelAllah. Rabbim yüreğimize Hz.Ali cesareti versin. İmanımızı güçlendirip, mazluma umut olmayı, kafire dik durmayı nasip eylesin. Allah Halepteki kardeşlerimize yardım ihsan nasip eylesin. Çıktığımız gaza yolunda Allah yardımcımız olsun.
Sonsuza Kadar Adalet, Sonsuza Kadar Hürriyet !
Sefer Bizim Zafer Allahın Olsun..! Gazamız Mübarek Olsun..!

taglar

Abdurrahman Bilici

Yorum Ekle

Yorum yazmak için tıklayın

Arşivler

Alexa