Genel

Kadere Bak kadere..

Kadere bakın kadere.. Yıllar önce sayın merhum Erbakan hocanın partisini kapatanlarla, sözde Erbakan’ın davasını savunanlar aynı saftalar. Sayın Erbakan hocamız yaşasaydı bunların sıfatına tükürürdü.

Gerçekten yazıklar olsun diyoruz, başka ne denilebilinir ki ? Sapsızlar, Chapsızlar ve İpsizler’in karşısında esaslı ülkücüler ve Er adamlar yer alıyor. Rabbim bu önemli seçimde milletimizin doğru kararı seçip DEVAM demelerini temenni ediyoruz.

Bir düşünün, yıllardır bu develete yiyip bitirenler bu ülkeye çivi çakmadılar çivi.. Büyüklerimiz daha iyi hatırlar bir ilaç 5 saatte zor alınıyormuş ! Bir muayene sadece bir muayene için sabahlara kadar sıra bekleyen insanları gördü bu hastaneler. Yollar zaten sıfır. Ülkenin dünyada hiç bir değeri yok, afedersiniz ama kimse Türkiye’yi iplemiyor !

O zamandan bu zamana ülkede neler değişti ? Sadece yollar, ilaçlar mı ? Hayır ! Ülkede çok şey değişti.. Ekonomi, Dünya sınıfında değerimiz vb. Adam gelmiş şimdi Tamam diyor ! Neye tamam kardeşim ? Neye tamam he ? Daha yeni başlıyoruz yeni..

Eğer bu kadar yapılan görülen her şeye rağmen bu adama tamam derseniz size de yazık. Bunun adı nankörlüktür.

Bunun adı ben ülkemi sevmiyorum, ülke kimin elinde olsun ama, Erdoğan başta olmasın demektir. Buna da nankörlük denir !

Yahu Erdoğan’ın yanlışları yokmu ? Evet var, ama biz yanlışları için değil, yaptığı nice güzellik ve hizmet için Erdoğan’ı destekliyoruz..

Bak canım kardeşlerim saçma fikirli arkadaşlar, size Erdoğan’ı sevin profil resimlerinizi Erdoğan yapın demiyoruz, sadece yaptıkları için Erdoğan’a saygı duyun ve Erdoğan’a eğer seviyorsanız tabi ülkeniz için oy atın.

Ya düşünün bir, şu Muharrem filan başa gelse Allah korusun ! Kardeş adam daha kendi partisinin başına layık görülmüyor, sen bu adamı nasıl Başkan seçeceksin ? Gerçi Muharrem İnce’nin aday gösterilmesi onu bitirme planı ama olsun.

Yada Meral ? Len kadın Fetöcü! Gelmiş ayın on beşinden sonra görüşeceğiz diyordu ? Sen hayırdır, gelmiş devlete ait uçakları satacağız diyor ! Bu kafa nasıl da başkan olabilir ya ? Devlete ait uçak satılır mı ? Manyak kadın.. Bak bu seçilse Fetöcüler ülkeye akın eder söyleyeyim ben Allah muhafaza etsin.

Yani demem o ki Erdoğan’ın karşısında Adam yok Adam ! Nerede saçma sapan kişiler var onlar aday ! Erdoğan’ı sevme naparsan yap ama onun karşısında ki kişiye gidipte oy atma ! Vatanına ihanet etme be..

24 Haziranda Allah’ın izniyle yine Devam diyoruz… Rabbim Erdoğan’ın yardımcısı olsun, onu Başkan Görmeyi nasip etsin inşaAllah..!

 

 

Abdurrahman Bilici

Yorum Ekle

Yorum yazmak için tıklayın

Arşivler

Alexa