Spor

Lucescu Milli Takım’da

Öncelikle milli takımımıza hayırlı olmasını temenni ediyoruz. Umarız Lucescu hoca ile yeni başarılara imza atarız. Önceki yazımızda da belirttiğimiz üzere Lucescu en sağlam adaylardan biriydi. A Milli takımın başına gelen Lucescu Terim’den daha çok başarı alacağından bizlerin şüphesi yoktur.

Dünya Kupası elemelerinde iyi sonuçlar elde ederek umarız ülkemiz Türkiye’yi dünya kupalarında görürüz.

Başarıya hasret kaldığımız bu son senelerde artık iyi başarıların gelmesini umut ediyoruz.

Lucescu’nun kaç TL alacağı belli olmamaktadır lakin Fatih Terim’in aldığı kadar almasını beklemiyoruz.

Bu görevlendirme sonucu Galatasaray’a da çalım atmış olan Milli Takım, Galatasaray’ın da Lucescu yolunu tamamen kesmiştir.

Fatih Terim TFF’den İşsizlik Maaşı Alacak !  

Milli takımla alakalı bir diğer konuda ülkeyi sömüren, rekor paralar kazanan karaktersiz Terim’in TFF’den işsizlik maaşı alacağı tüm halkı kızdırdı. Vatan sevdalısı olarak kendini gösteren Terim, yaptığı bu davranıştan sonra Türk halkının da gözünden iyice düşmüştür.

Terim kendine yakışanı yaptı, ve TFF’den iş buluncaya dek para almaya devam edecektir. Bu adam 2 sene iş bulmasa bile Federasyonumuz bu adama hala ekmek yedirmeye devam edecektir. Yazıklar Olsun..

Türk Futbolunun bugün ki en büyük katili Terimdir.

Terim’in Adaletsizliği ; 

Kaliteli başarılı futbolculara kadroda yer vermeyip nerede ikinci lig topçusu varsa onlara yer vererek, Milli Takımın kadrosunu güçsüzleştirmiştir.

Para dağıtma konusuna hiç girmiyoruz…

Terim’in Sömürgeciliği ; 

TFF’den görevdeyken aldığı paralar yetmezmiş gibi birde istifasının ardından tazminat alan sözde vatan sevdalısı Fatih Terim, birde işsizlik maaşı alarak ülkeyi ve TFF’yi sömürmeye devam ediyor.

Helal Olmasın o para.. Bir Milletin hakkı var orada.

Allah bir daha Milli Takıma Terimle çalışmayı nasip etmesin..

Türk Futbolunu Bunun Gibilerden Korusun..

Arşivler

Alexa