Genel

Mescid-i Aksa Müslümanlarındır

Bugün yine ilk mescidimiz olan mübarek yer Mescid-i Aksada müslümanlara cuma sonrası saldırıldı. Ne zaman dinecek bu zulüm ? Yıllardır kendi toprağında esir gibi yaşayan Filistin halkına yapılan zulüm ne zaman bitecek ? Ne zaman rahatça Mescid-i Aksa’da kuran okunacak, ne zaman rahatça namaz kılınacak ? Neredesin ey islam dünyası ?

Yeryüzünde ki ilk ibadet hanemiz Aksa’da zulümler dinmek bilmiyor. Şerefsiz köpekler müslümanlara saldırmaya devam ediyor. Allah’ım sen o kafirleri kahreyle…

Mescid-i Aksa müslümanlarındır. Ey İsrail, bilesin ki bir gün yok olup gideceksin, Zafer İslamın olacaktır. 

İslam Birliğinin ve Ülkemizin derhal bu konuya el atması gerekir. O topraklar islam’ın en önemli ibadethanesinden biri olan Mescid-i Aksanın yeridir. Biz müslümanların yeridir.

Zulümlere asla sessiz kalamayız. Bizler Osmanlı’nın torunlarıyız. Atalarımız oraları sadece bir vali ile yönetiyordu. Şimdi ise neredeyse koca İslam dünyası orayı koruyamıyor.

Yürüyüşler yapılmalı, mitingler düzenlenmeli gerekirse oraya girip Kudüs’e yardım edilmeli. 

Kudüs bizden yardım bekliyor, eskiden huzur olan islam’en güzel yaşandığı yer olan Kudüs yıllardır artık zulüm görmekten bıktı. İslam düşmanı kansızlar, insanların özgürlüklerini kısıtlayarak ibadet etmelerine dahi izin vermiyor.

Bugün Cuma’ydı. Müslümanların bayramı, ama İsrail müslüman’ların rahatça namaz kılmasına izin vermedi ve 17 yıl sonra Aksa’da Cuma namazı’da yasaklanmış oldu.

Neredesin Osmanlı ? 

Neredesin koca çınar, neredesin ? Sen yıkıldığından beri İslam huzur bulamıyor, barındırdığın toprakları asla vermem dediğin kafirler yönetiyor. Neredesin ?

O Ruhun tekrardan yaşanmasını Yüce Rabbim’den niyaz ediyorum.

Allah’ım sen İslam’a ve Müslümanlara Yardım et, vatanımızı ve tüm müslümanları koru.

Kudüs’e yardım et. Amin…

taglar

Abdurrahman Bilici

Yorum Ekle

Yorum yazmak için tıklayın

Arşivler

Alexa