Genel

MHP’den Cumhurbaşkanı’na Tam Destek !

MHP lideri Devlet Bahçeli gazetecilerle bir araya geldiği toplantıda, 2019 yılında gerçekleşecek seçimlerde Cumhurbaşkanı adayı göstermeyeceklerini ve Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı destekleyeceklerini açıkladı.

“CUMHURBAŞKANI ADAYI GÖSTERMEYECEĞİZ”

Bahçeli, “MHP Cumhurbaşkanı adayı göstermeyecektir. MHP’nin Genel Başkanı Cumhurbaşkanı adayı olmayacaktır.

Anayasada beraber hareket ettiğimiz parti ile beraber sonuç almak Türkiye’nin hayrına olacağı inancındayız. Herhangi bir sebeple sayın Recep Tayyip Erdoğan aday olmaktan vazgeçerse, başka türlü gerekçeler ortaya konulursa kendisinin bileceği iştir. 7 Ağustos’ta başlatılan ruha MHP sadıktır.

Yenikapı meselesini de iyi anlamak lazımdır. Cumhurbaşkanlığı seçiminde Yenikapı ruhuyla Recep Tayyip Erdoğan’ı destekleyeceğiz.” dedi.

Takdir edilecek bir davranış gösteren MHP Lideri Devlet Bahçeli’ye şükranlarımızı sunarız.

Özlenen Birlik ve Beraberlik 

Yıllardır ülkede muhalefet partileri, ülkenin dış güçlere karşı tek yürek olmaktan kaçarken, kendi muhafelet’lerini sürdürmüşlerdi.  15 Temmuz ve sonrası hükümet ve Cumhurbaşkanı’nın yanında duran ve desteğini esirgemeyerek ülkesinin yanında duran Devlet Bahçeli güzel bir ittifakta bulunmuştur.

Ülkemiz’in yıllardır dış güçlere karşı savaşıp, birde içeride ki olaylar da mücadele etmesi gücümüzü derinden etkilemektedir. Muhalefet’in yanında durarak dışarıya karşı tek güç olarak gözükmemiz ciddi manada güzel bir duruş olmuştur. Devamını diğer muhalefetlerden de beklemekteyiz.

Bu duruş karşısında yıllardır oy verdikleri partilerinden vazgeçen sahte Mhp’liler de ciddi manada ülkeye zararda bulunmuşlardır. Dimdik durarak muhalefeti bir kenara çekip, vatanın yanında olan gerçek bozkurtlara da buradan helal olsun diyoruz.

Vatan ve millet için parti sevdasında dahi vazgeçilebilir, Allah bizleri vatansız bırakmasın. Devlet Bahçeli ve dava arkadaşlarına şükranlarımızı sunuyoruz.

Rabbim yardımcıları olsun..

 

 

Abdurrahman Bilici

Yorum Ekle

Yorum yazmak için tıklayın

Arşivler

Alexa