Genel

MİLLET DEVAM DEDİ !

24 Haziran seçimlerini geride bıraktık, millet Erdoğan’ı tercih ederek, bu yolda devam dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan bu seçimden zaferle ayrılarak T.C Devleti’nin ilk Başkanı oldu.
Millet bu yolda da Erdoğan’ın arkasında durarak bu davada onun yanında durdu. Cumhur İttifakı mecliste çoğunluğu ele aldı, millet ittifakı ise mecliste ise diğer yeri almış oldu.
Şimdi gelelim diğer meselelere ;
Muharrem İnce gayet doğru bir davranış göstererek Erdoğan’ı tebrik etti, ama oda diğer muhalefetleri suçladı.
Kemal Kılıçdaroğlu ise formundan ödün vermiyor, her seçimde ve 7 senedir olduğu gibi bu seçimde de oylarımız çalındı, hata var gibi devleti topa tutmaya iftira atmaya devam etti. Hatta ve hatta haddini aşarak chplileri bile kızdırdı.
Bu seçimde kaybeden Ak Partidir sözü ise, hem Ak Parti ve Chp’lileri kızdırdı.
Yüzde 42’ye yakın oy alan AKP partisi ;
Yirmi küsür oy alan Chp partisi ? Sizce de bir anormallik yok mu ?
Ayrıca ittifak olarak da millet ittifakı meclisteki azınlığı ele almış durumda. Cumhur ittifakı ise çoğunluğu sağlamış durumda.

HDP’Yİ MECLİSE SOKAN HAİNLER !
Mustafa Kemal’in askerleri ile Apo’nun askerleri el ele Hdp denen vatan hainlerinin buluştuğu şerefsiz partiyi meclise soktu.
Doğu bölgemiz Hdp’ye gereken cevabı sandıkta verdi. Bazı hainler maalesef hariç ama gereken cevabı vermişlerdi. Lakin maalesef M.Kemal’in askerleri kesintisiz destek vererek hainleri meclise soktu.
Bunun laiklikle de Atatürkle de zerre alakası yok ! Gerçekten Chp’ye azıcık destek veren bir insan hdp denen kansızlara oy atmaz ! Gerçi çoğu doğruyu anlayarak Erdoğan dedi ama sokak röpartajların dan ve anketlerde gördük. Ama bazı kafalar asla değişmez ! Bunların kafası asla değişmez, sanki yıkanmış ! Yazık gerçekten yazık.
Rabbimize Binlerce Şükürler Olsun Ki, Hak İle Batılın savaşında Hakkın kazanmasını nasip etti.
Son iki seçim zaten, Haç ile Hilal’in seçimi olmuştu. Ama Elhamdülillah iki seçimde de Hak kazandı, Hilalimiz kazandı ! Çok Şükür.
Rabbim ülkeyi bunlara fırsat vermesin, Allah devletimizin ve milletimizin yardımcısı olsun.!

Abdurrahman Bilici

Yorum Ekle

Yorum yazmak için tıklayın

Arşivler

Alexa