Genel

Milletimizin Başı Sağolsun..

Afrin kırsalında yaşanan çatışmada şehit olan kahraman Türk askerlerimize Allah’tan rahmet, yakınlarına ve Türk Ulusuna başsağlığı diliyoruz. Rabbim geride kalan ailelerine sabır versin.

TSK’nın uzun süredir sürdürdüğü Afrin operasyonun’da kahraman aziz mehmetçiklerimiz’den 8 tanesi şehit olmuştur. Rabbim şehadetlerini kabul etsin.

Artık yeter, alalım temizleyelim Afrin’i ! Kansız terör örgütlerini sınırımızdan temizleyelim, artık analar ağlamasın, geride kalan yavrular yetim kalmasın.. Allah’ım sen ordumuzun yardımcısı ol, kahraman mehmetçiğimizin yanında ol, onları muzaffer eyle, şehit olan askerlerimizin şehadetlerini kabul et.. Düşmanı kahrı perişan et !

İçerimizde ki hainler siz hala kansızlığa devam edin, hala uyanmayın siz, hala ne işimiz var deyin Afrin’de, bizler ülkemizin geleceği, sınırlarımızın güvenliği için Afrindeyiz. Elbette bu davada şehit vereceğiz, ama yılmayacağız !

Dedelerimizden miras olan o topraklara şanlı bayrağımızı dikeceğiz !

Allah yardımcımız olsun, bildiğin dünya savaşı içindeyiz, ABD, RUSYA, ÇİN herkese karşı İslam’ın umudu olan TÜRKİYE !

Eyy amerika, ey pyd, pkk, topunuz gelin ! İnsanlıktan nasibini almamış kansızlar.. Biz Dünya’ya hüküm gösterenlerin torunuyuz, sizinde hakkınızı avcunuza veririz evelAllah..

ALLAH’IM MÜBAREK CUMA GÜNÜ HÜRMETİNE TÜM KAHRAMAN VE AZİZ MEHMETÇİKLERİMİZİ KORU, MUHAFAZA EYLE, İSLAM’IN SON UMUDUNU VATANIMIZI KORU ! (Amin)

ŞEHİTLER ÖLMEZ VATAN BÖLÜNMEZ !

Abdurrahman Bilici

Yorum Ekle

Yorum yazmak için tıklayın

Arşivler

Alexa