Genel

Oy Verirken Geleceği Düşünelim!

Yarın sabah herkes oy vermeye başlayacak.Ülkemizin geleceğini düşünerek oy verelim.

Yarın herkes ülkemizi en iyi yöneteceğini düşündüğü adaya oy verecek.Bugün size Muharrem İnce’nin düşüncelerinden bahsedeceğim.2008 yılında Muharrem İnce kadınların başlarını kapatmaları hususuna karşı çıkarak ‘Kadın saçı, erkekte şehvet duyguları uyandırdığı için kadınlar örtünüyor.Kadınların başlarını örteceğimize erkeklerin gözlerini kapatalım.’ demiştir.

Ben muhalifi yıkacağım diyen ne dediğini bilmeyen daha başa gelmeden yayıncılara diktatörlük taslayan Bay Muharrem’e oy atmayı düşünen kardeşler ! Allah aşkına aklınızı başınıza alın.

Şuan Dinin tüccarlığını yapan bir adamdan bahsediyoruz, dinimizi kullanıyor ! Erdoğan’a kızıp sakın İnceye oy vereyim filan demeyin. İnce bizim dinimiz İslam’ı kullanarak sizleri kandırmak istiyor bizlerde bunun farkındayız elhamdülillah ama farkında olmayan kardeşlere buradan sesleniyoruz inşaallah onlarda bun durumun farkında olurlar.

Şimdi gelelim Meral Ablaya ! 

Meral Abla ülkenin zor durumlara Sokan fitneci bir insan. Meral Akşener FETÖ Projesidir. Ayın onbeşin den sonra başa geleceğim diye haykıran ama milletin fedakarlığından dolayı başaramayan Meral Akşener şuan seçim yoluyla başarmaya çalışmaktadır.

Bu kadından ülkücü filan olmaz ! Bu kadın asla ülkücü değildir. Has ülkücü Devlet Bahçeli ve onun davasında yanında olanlardır.!

Meral Akşener’e destek verecek olanlar lütfen akıllı olun, İç İçişleri onun komitesi altındayken belgeleri konuşmaları ABD’ye satan bir insandan bahsediyoruz.

Eski Başbakan Tansu Çiller onun hakkında çok net kelamlarda bulunmuştur araştırıp öğrenebilirsiniz. 😉

Demem o ki aklınızı başınıza alın yarın sandığa giderken aklınızı fikrinizi yanına da alın ! Ve 15 Temmuz’u Unutmayın !

Sandığa giderken o geceyi hatırlayın kardeşlerim !

Tuğba

Yorum Ekle

Yorum yazmak için tıklayın

Arşivler

Alexa