Türk Dizileri

Sen Anlat Karadeniz, Nefes Teklifi Kabul Edecek Mi ? Sen Anlat Karadeniz 6.Bölüm Fragmanı

Son günlerde en çok konuşulan, izlenme rekorları kıran ‘Sen Anlat Karadeniz’ dizisinin yeni bölümünün yayınlanmasına bir gün kaldı.Diziyi hayranlıkla izleyen, takip eden, destekleyen izleyiciler merakla bekliyor.

İrem Helvacıoğlu’ nun canlandırdığı Nefes karakterinin içler burkan hikayesi ve bir kadına nasıl sahip çıkılması gerektiğini anlatan Deli Tahir karakteri izlenme oranını artırıyor. Dizide kadına şiddet vurgulandığı için oldukça dikkat çekmiştir.Son günlerin en popüler dizisi olarak sürekli karşımıza çıkmaktadır. Geçtiğimiz hafta yayınlanan üçüncü bölümüyle %18 oranında bir reytingle son yıllarda kırılamayan ve uzun süre de kırılamayacak olan bir reyting rekoruna imza attı. Hepiniz sağda solda çekirdek çitleyip dizinin dedikodusunu yapan teyzeleri’mize rastlamışsınızdır. Peki bu dizi neden bu kadar rağbet gördü?

Dizinin sevilerek izlenmesinde dizinin çekildiği ortamın çok güzel olmasının rolü de vardır.İzleyiciler Karadeniz‘in güzelikleriyle ve dizinin harika senaryosuyla baş başa kalıyor…

Dizinin müziklerinin güzel olması da dizinin izlenim oranını artırmaktadır.

Sen Anlat Karadeniz 6.Bölüm 2. fragmanı sizlerle..

Abdurrahman Bilici

Yorum Ekle

Yorum yazmak için tıklayın

Arşivler

Alexa