Genel

Sınır Dışı Operasyon : Afrin !

Memleketimiz sınır dışı operasyonda 4.güne ulaştı. Dört günde iki tane şehit verdik. 2 Tane aslan parçası. 

Ne için ? İslam için, mazlumlar için değil mi ? Biz böyle bir ülke, böyle bir orduyuz işte. Allah’ın davasını her yere yaymak için savaşırız, İslam mazlumlarının daha iyi yaşaması içinde var gücümüzle mücadele ederiz. Ya Rabbim, sen ordumuza güç kudret nasip eyle.

Şimdi bazen oluyordur, sevdiklerimizi canımızdan çok sevdiklerimizi bir yere uğurluyoruz demi, hani insanın içerisinde bir burukluk oluyor her zaman, gittiği yer vazife de olsa insan bir hüzne kapılmıyor değil..

Düşünün şimdi ki evladını askere göndermiş bir ana, onun gelmesini bekleyen ev ahalisi, gelince artık Allah bilir ne planları var askerimin, neyse böyle güzel şeyler umut edilirken eve dirisinin gelmesini beklerken tabutu’nun, naaşı gelmesi ne kadar da çok acıdır öyle değil mi? Evlat acısı zordur, Allah kimseye yaşatmasın, evet hakikaten öyledir, anası ölene babası ölene isim bulmuşlar, yetim, öksüz diye, ama evladı ölene hiçbir şey dememişler, diller kenetlenmiş adeta, Allah kimseye evlat acısı göstermesin.

Öyle ki bizim şuan evlatlarımız cephedeler, sınırdalar.. Ne olduğu dahi belli olmayan terörist itlere karşı savaşıyorlar. Dediğimiz gibi mazlumların umudu olmak için, İslam’ın son umudundan tamda beklendiği gibi değil mi ? Rabbim şehitlerimizin mekanını cennet eylesin.

Bizler Her Zaman Böyleydik

Bizler her zaman böyleydik hakikaten, Dünya’da savaşmadığımız bir millet kalmamıştır herhalde ? Rusya, Amerika bunların dedelerine kan kus turduk biz kan.. Biz Cihan açıp Cihan kapatırken onlar daha yoktu bile.

Her daim İslam’ın umudu olduk, en zor zamanlarında dahi müslümanlar’a hep umut olduk biz. Kendi derdimizi bir kenara bırakıp önce Ümmet-i Muhammed’in derdini çözmeye çalıştık ve yaptık da.

Çünkü Ümmet-i Muhammed’in derdi bizim derdimizdir. Mazlumlar ağlasa, senin Dünya kadar yerin olsa ne yazar ? Hepsinin hesabını vereceğiz öbür tarafta.

Allah tüm mehmetçiklerimiz’den razı olsun, Şehitlik gibi bir mertebeye erenlerden ise Cenab-ı Hak onları Peygamberimize komşu eylesin inşaAllah.

Allah’ım sen ordumuzu muzaffer eyle, İslam’ın umudu olan ülkemiz’in yiğit askerlerine güç kudret ver, onları muhafaza eyle, onların vazifelerini sağ salim yerine getirmelerini nasip et, Sen Onlardan Razı Ol..

Amin..

Abdurrahman Bilici

Yorum Ekle

Yorum yazmak için tıklayın

Arşivler

Alexa