Genel

TEŞEKKÜRLER TÜRKİYE! AK Parti İktidar!

AK Parti beklenenin çok üstünde bir oyla %49,5 ile tek başına iktidar olmayı garantiledi. Bu süreçte AK Parti’nin tek başına iktidar olması için elinden gelen tüm gayretleri gösteren arkadaşlarıma teşekkür ediyorum.

AK Parti’nin iktidar olması bizim için bir son değil, bir başlangıç olacak. 7 Haziran’dan sonra da söylediğimiz gibi, partinin hatalarını, yanlışlarını düzeltmek için elimizden geleni yaparak, 2023 hedefleri doğrultusunda vatanı kalkındırmaya devam edeceğiz.

AK Parti’nin bu günden sonra yapması gerekenler aslında sandıkta netleşmiş oldu.

1- Terörle mücadele konusunda AK Parti’nin kesinlikle geri adım atmadan doğudan PKK’yı kazıması gerekiyor. Barış, çözüm vs. kesinlikle olmamalı, Demirtaş’ın arkasını yasladığı, bizi tükürüğü ile boğacak PKK kesinlikle ülkemizden defolup gitmeli.

2- Çözüm Sürecinde olan yanlış anlamaların tamamı giderilerek, Kürt-Türk düşmanlığı algıları tamamen ortadan kaldırılarak, kardeşlik pekiştirilecek.

3- Milli İhanet Şebekesi olan paralel yapı, uzantıları, finans kaynakları, medya yapılanmaları, devlet içindeki memur, asker, polis, bürokratları tamamen temizlenecek. Ülkede 1 tane bile paralelci kalmayana kadar bu süreç işletilecek. Herkes ihanetinin cezasını çekecek.

4- Büyük projeler, büyük hedefler ile kalkınma tüm hızıyla devam edecek. Halkın bu desteğini sonuna kadar kullanarak ülkeyi G20’de ilk 10’a sokmak için ekonomik kalkınma programları daha da sıklaştırılacak.

5- Yerel yönetimler, belediyeler konusunda halkın zihninde uyanan “yolsuzluk” konusu geri plana atılmadan, belediyeler çok yakından incelemeye alınarak, AK Parti imajına sahip çıkılacak.

6- İnsanlar sivil ve yeni bir anayasa istiyor. Türkiye artık içinde bulunduğu gömleğe sığmıyor. Yönetim şeklinin değiştirilmesi, sivil anayasa konusunda bir an önce çalışmaya başlanılarak somut adımlar atılması gerekiyor.

7- Dünya müslümanlarına, mazlum coğrafyalara umut olma hedefimizi her zaman göz önünde tutmalı ve bunun için yerli/milli projeleri, AR-GE projelerini destekleyerek her alanda kendimizi geliştirmeliyiz.

8- AK Parti içindeki AKP’lileri, menfaat sineklerini temizleyerek şeffaf ve tertemiz bir parti yapısı oluşturmalıyız. Gençliği gerçekten dinamizmini ümmete faydalı olmak için kullanan, müslüman bir gençlik olarak revize etmeli, Kadın Kollarını ince sigaralar içen, ellerinde mercedes anahtarı olan ablalardan temizlemeli, iman şuuruyla hareket eden ablalarla hizmet etmeliyiz.

Ve daha onlarca şey..

BU YENİ BİR BAŞLANGIÇ, YENİ BİR FATİHA!

admin

Yorum Ekle

Yorum yazmak için tıklayın

Arşivler

Alexa