Spor

Türk Futbolu 3’ten Büyüktür.


Türk futbol’u 3’ten büyüktür. Ve Türk futbolu üç takımdan ibaret değildir.
Hakemler,medyalar yine üç büyütülmüş takımların maçların’da penaltıları,önemli pozisyonları,vermiyorlar mı ? Veremiyorlar mı ? Bunu gerçekten merak ediyor ve bir an önce öğrenmek istiyoruz.
Konyaspor taraftarı NALÇACILILAR’ın dün akşam stadlarına aştığı pankartta’da yazdığı gibi ;
” TÜRK FUTBOLU 3’TEN BÜYÜKTÜR”.
Lakin bu pankart dün oyna’nan Konyaspor-Fenerbahçe maçın’da sahaya sansımayarak, hakem hataları ile sonuçlandı. Atiker Konyaspor’un birisi çok net diğeri’nin ise verilede bilir,verilmeye’de bilir şeklinde olduğunu belirtmek isteriz.

Hakem Bülent Yıldırım maçın aleyhine çok aşırı şekilde etki etmese de verilmeyen bariz bir penaltı ve verilebilmesi öngörülen diğer pozisyonu penaltı vermemesi, Atiker Konyaspor üstünde beraberliğe yada galibiye’te engel olmuştur. Lakin esas mesele Anadolu Kartalı, Atiker Konyaspor’un mağlubiyetin’den daha çok türk futbolunun kötü gidişatı ve Türk hakemleri’nin yanlış kararlar vermesidir.
Belkide bu Atiker Konyaspor’un şampiyonluk yada UEFA’ya gitme maçı için son maç olabilir ve bariz verilemeyen penaltı, Atiker Konyaspor’un şampiyonluğuna yada UEFA ‘ya gitmesine engel olabilirdi. Bu sonuçlar, Atiker Konyaspor kulubu’nun kaderini belirleyebilir, kötü sonuçlara sebep olabilirdi.

Bu sadece Atiker Konyaspor için değil,tüm şanlı Anadolu içindir.
Bu durum Bursaya’da olabilir,Eskişehire’de olabilirdi.

Umarız Demirören denen şahısla,Türk futbolu bir an önce kurtulur.
Umarız böle hakem hataları, daha az olur ve daha dikkatle, daha ciddiyetle maçlar adil bir şekilde yönetilir.

Türk futbolu’nun daha iyi yerlere gelmesi dileğiyle…

Yaşa,Var Ol Anadolu…

taglar

Arşivler

Alexa