Spor

Yeter Yıldırım Demirören Yeter !

Ne yazık ki Romanya’nın ardından, 10 kişiyle oynayan Arnavutluk’a da yenildik!

Milli takımımızın kötü gidişatı dur durak bilmiyor. Fatih Terim’in yerine getirilen teknik direktör Lucescu’da milli takımımızı kurtaramadı. Üstelik ikidir yapılan hazırlık maçlarında da kötü takım ve ruhsuz kadro Türk halkı tarafından büyük tepki toplamaya başladı.

Özlenen Ruh, Özlenen Futbol..

Çok geriye gitmiyoruz, bundan 8-9 sene önce oynadığımız futbolun şuan 4 de birini bile oynamıyoruz. Ruh meselesini hiç katmıyoruz.. O ruhu arıyoruz ama bu gidişte geri geleceğini sanmıyoruz..

Geri dönüşlerimizle efsane olduğumuz o senede çeyrek finale kadar yükselmiştik. Şimdi ise Avrupa kupasına katılamıyoruz bile. En son Euro 2016 ‘da katılmış ama gruptan 3 puan ile ayrılmıştık.

TFF İSTİFA ! 

Sadece milli takım için değil, ülkenin diğer takımları için de derhal istifa etmelisiniz. Ülkemizde son yıllarda artık futbol oynanmıyor ! Tüpçü ve ekibi ülke futbolunu mahveddi.

Milli takımımızın da hali ortada derhal görevi bırakın artık ! Siz işinize bakın, sporu, futbolu işten anlayanlara bırakın.

Eğer bir hoca değişikliği gerekirse de bizce Yılmaz Vural göreve getirilmelidir. Yabancı ihtiyar hocalarla yenileceğimize kendi yerli hocamızla yenilelim.!

Umarız tez vakitte ülke futbolunun durumu ve milli takımın durumu iyileşir.!

 

Arşivler

Alexa