Spor

ZTK’da Yarı Final Heyecanı ! O Kupayı Getirin

Atiker Konyaspor tarihinin en önemli olan maçına yarın çıkacak, Kendi evimizde konuk edeceğimiz Kasımpaşa’ya ilk maçta 3-2 mağlup olmuştuk.

Konyaspor’un bu sene ligde ki durumu geçen seneye göre bir hayli kötü durumdadır, ligden tamamen kopmuş olmamız ve tüm umudlarımızı ve motivasyonumuzu kupaya vermemiz, yarın ki maçın önemi bir hayli arttırıyor.

Geçtiğimiz sene bu günlerde 3.cülük koltuğunda otururken bu sene 10.cu olmamız taraftarın büyük tepkisini almış ve hayal kırıklığına maruz bırakmıştır. Geçtiğimiz senede Ziraat Türkiye Kupasın’da yarı final oynamış lakin F.bahçe’ye elenmiştik, bu sene umudlarımız, hayallerimiz yarın ki maçtan geçiyor, Final’e giden yol yarın ki maçta.

Futbolcularımıza duyurudur, kendinizi affettirmek istiyorsanız yüreğinizi ortaya koyun, savaşın ve o maçı 42.000 kişinin önünde kazanın, zaferi beraber kutlayalım.

O kupayı bu şehre getirin.

Finalde Kimler Bizi Bekliyor ? 

ZTK Final yolunda 4 takım yarı finale yükselmişti ; F.bahçe, Başakşehir, Konyaspor, Kasımpaşa, Konyaspor’umuzun rakibi Kasımpaşa, Başakşehir’in rakibi ise Fenerbahçe olmuştu. Eğer yarın Kasımpaşayı eleyip finale yükselirsek rakibimiz ya Fenerbahçe yada Başakşehir olacak.

Kombine’ni Devret ! 

Yarın ki maçta yeriniz boş kalmasın ! Eğer maça gidemeyecekseniz bir renktaşımıza biletini devredebilir yada Konyaspor Kulubüne biletinizi aktarabilirsiniz. Stadyum şuan ful dolu gözüküyor, umarız göründüğü gibi olur koltuklar boş kalmaz.

Nalçacılılar’dan 4D Koreografi ! 

Taraftar grubumuz Nalçacılılar’dan koreografilerine bir yenisini eklemeye geliyor.

Daha önce yaptığı koreografilerin’de gündeme oturan ve harika bir ambiyas oluşturan Nalçacılılar, yarın ki tarihi maçta bunlara bir yenisi eklemeye geliyor.

Adım Adım Finale !

İnanmak başarmanın yarısıdır, haydi çocuklar inanın ve finale çıkın, o kupayı bu şehre getirin !

Soğukta karda kışta, gönül vermiş olduğu takımın maçına gelen, Aralık ayında deplasman yapıp, camları kırık şekilde Konya’ya gelen ve takım için her cefayı çekmeye hazır olan bu taraftarın gönlünü kazanın, bu maçı alın o kupayı getirin.

Bizler İnandık Sizde İnanın !

Arşivler

Alexa